Drużyny młodzieżowe - zapowiedź

• autor: filipt, 2017-05-05 08:07

7 i 8 maja dwie boreckie drużyny młodzieżowe rozegrają swoje mecze ligowe. Pauzę zaliczą natomiast Trampkarze.

Młodzik: Wisła Borek Wlkp. - Szok Bojanowo (07.05.2017, 11:00)

Po miesiącu przerwy do gry wracają zawodnicy Tomasz Gawrońskiego. Młodziki w niedzielę rozegrają pierwszy z trzech najważniejszych meczów w rundzie rewanżowej. Liderem tabeli jest Sparta II Miejska Górka, która w dwunastu meczach zgromadziła 26 punktów. Mecz i trzy oczka mniej ma Szok Bojanowo, dwa spotkania i sześć punktów mniej od lidera ma Wisła. Dwa oczka za biało-zielonymi jest Orla Jutrosin, która również rozegrała dziesięć spotkań. Boreccy zawodnicy na wiosnę rozegrali dwa spotkania, pokonując wysoko zarówno Awdańca Pakosław, jak i Zjednoczonych Pudliszki, strzelając w sumie czternaście bramek. Wiślacy są najbardziej ofensywną drużyną ligi. Drużyna z Bojanowa w rundzie rewanżowej wygrała z Koroną Piaski i Awdańcem Pakosław oraz zremisowała ze Zjednoczonymi Pudliszki. W ostatnich pięciu spotkaniach podopieczni Andrzeja Loksia stracili tylko jedną bramkę.

Orlik: Sparta I Miejska Górka - Wisła Borek Wlkp. (08.05.2017, 17:00)

Tempa nie zwalniają Orlicy. W poniedziałek zawodnicy Szymona Palczewskiego rozegrają szósty mecz na wiosnę. Boreccy piłkarze wszystkie spotkania rewanżowe przegrali, ale byli bardzo blisko korzystnego wyniku w czwartkowym meczu ze Spartą II Miejska Górka. Wiślacy prowadzili po pierwszej połowie 4:3, by ostatecznie ulec rywalom 6:7. Poniedziałkowy rywal biało-zielonych na wiosnę również przegrał wszystkie spotkania, a w całym sezonie zebrał dziewięć punktów. Wisła z jednym oczkiem na koncie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.